piątek, 15 kwietnia 2011

'Słupskie czerwone piekło'

Czerwień - symbolizuje m.in. miłość, pasję, odwagę, determinację. Od dwóch lat jest rozpoznawalną marką słupskich kibiców. Kiedy po raz pierwszy zbiorowo zagościła na trybunach Gryfii, ta stała się piekielną, w dosłownym znaczeniu tego słowa. Od tamtego czasu kolor czerwony towarzyszy słupskim koszykarzom przy okazji każdego rozgrywanego spotkania. Czerwona koszulka stała się w pewnym rodzaju fenomenem, znakiem rozpoznawczym słupskiego kibica. Kiedy tuż przed meczem derbowym z AZSem Koszalin (8 marca 2009r.) po raz pierwszy zostało rzucone hasło "Wszyscy na czerwono', nikt nie przypuszczał, iż akcja nabierze takiego tempa i przyniesie tak fantastyczny efekt. Efekt, którym zachwycali się niemal wszyscy. I tak jest do dziś. Tak też było przy okazji chociażby ostatniego spotkania Czarnych w Gdyni. Kilkusetna armia słupskich fanów stworzyła wówczas nieziemską atmosferę na trybunach hali. Podziwu nie krył m.in. komentator TVP SPORT Piotr Sobczyński, który podsumował to następująco -Patrząc na sektor obsadzony przez kibiców ze Słupska, to jest ich dziś około 300-400. Oni dają dziś wielki doping swojej drużynie. Trzeba też pamiętać, iż Ci ubrani na czerwono tworzą też niesamowicie głośny doping dla Czarnych w Słupsku.

Właśnie, w Słupsku. Jeśli ktoś z wybierających się na najbliższy mecz słupszczan ma jeszcze jakieś wątpliwości, co do odpowiedniego ubioru na najbliższy, jak i kolejne spotkania, to proszę, niech zerknie poniżej:

fot. Ł.Capar/gp24.pl

fot. Ł.Capar/gp24.pl

fot. Ł.Capar/gp24.pl

Czy naprawdę nie chcesz należeć do tego społecznego fenomenu? Czy nie chcesz, by mówiąc o czerwonej armii słupskich kibiców, mówiono tym samym o Tobie? Czy nie chcesz zaliczać się do tych właśnie zjednoczonych fanów, którzy mają za cel tylko jedno: wykazać jedność w tym co kochają - kibicowaniu? Czy naprawdę tak wielką trudność sprawi Ci założenie na dwie godziny czerwonej koszulki? Spójrz - i zastanów się:

Czy na pewno tak bardzo chcesz się wyróżniać?do końca sezonu
WSZYSCY NA CZERWONO !!!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza